Bina Teknigi Çözümleri

Günümüzde modern binalarda, konforda süreklilik arayışı ve minimum enerji sarfiyatı en temel yaklaşımı oluşturmaktadır. Enerji verimliliği yüksek, çevre dostu ürünler üretmeyi misyon edinen ETNA; 40 yılı aşkın AR-GE, üretim ve uygulama deneyimi ile bina tekniğine yönelik komple çözümler sunmaktadır.

Sirkülasyon Sistemlerinde Enerji Verimliliği Ön Planda

ETNA, bu segmentte Ecodesign direktifine uygun ecocirc BASIC & ecocirc PREMIUM serisi, ecocircXL & ecocircXL Plus serisi (frekans konvertörlü), ecocirc PRO serisi in-line ıslak rotorlu sirkülasyon pompaları ve EILR, EILR – HF (frekans konvertörlü) serisi in-line kuru rotorlu sirkülasyon pompaları sunmakta, böylelikle enerji verimliliğini maksimum seviyede sağlamaktadır.

Atık Su ve Drenaj Sistemlerinde Çeşitlilik ve Yüksek Kalite

ETNA, sahip olduğu geniş çeşitlilikteki drenaj pompa serileri ile yağmur suyu tahliyesinden foseptik, atık su tahliyesine kadar geniş bir yelpazede çözümler sunmaktadır.

Frekans Kontrollü Hidrofor Sistemleri İle Standart Yüksek Konfor

Konut, ticari ünite vb. tüketim noktalarındaki temel beklentilerden birisi, su kaynağında kesinti olmaması ve sabit basınçta suyun temin edilmesidir. ETNA, sunmuş olduğu uzun ömürlü komple paslanmaz çelik frekans kontrollü hidrofor sistemleri ile yüksek konfor beklentisini karşılamakta, sabit basınçta sürekli su teminini sağlamakta ve işletim giderlerini minimize etmektedir.

Yangın Pompasında Profesyonel Çözümler

Yangın mevzuatı gereği tüm binalarda Avrupa yangın standardı EN 12845 + A2 (2009) ile aynı olan TS EN 12845 standardına uygun yangın pompaları kullanılması gerekmektedir. ETNA; yasal zorunluluk olan söz konu TS EN 12845'nin kullanımının yaygınlaşmasına dair farkındalık oluşturmayı misyon edinmiş ve bu doğrultuda sektör paydaşlarını yönlendirmektedir. Ayrıca TS EN 12845'in uluslararası muadili olan NFPA 20 normuna uygun yangın pompası üretimi de mevcuttur.