Devreye Alma Talebi
1

Adım 1

2

Adım 2

3

Adım 3

DEVREYE ALMA ŞARTLARI

Çok Değerli Müşterimiz,

ETNA markasını tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Ürünlerinizin doğru şekilde monte edilmesi, zamanında ve uygun şekilde devreye alınması amacı ile hazırlanan bu bölümü dikkatlice okumanızı rica ederiz.

Satın almış olduğunuz ürünlerimizi kullanıcıların uzun yıllar sorunsuz kullanabilmesi, montajlarının teknik kıstaslara uygun yapılması ve uzman kişilerce devreye alınması ile mümkündür.  Tüm ürünlerimiz teknik kıstaslara uygun şekilde tesisata, uygun enerji ve iletim hattı ile güç panolarına bağlanmalıdır. Bu şekilde bağlantısı yapılan ürünlerimiz uzun yıllar sorunsuz hizmet verecek olup ürünlerimizin senede en az bir (1) kez kontrol ve bakımlarının yapılmasını tavsiye etmekteyiz.

Devreye alma işlemi şirketimiz sorumluluğunda yapılmaktadır, bu işlemin tamamlanması için ürünlerimizin teknik kıstaslara uygun montajlanması esastır. Devreye alma hizmeti ürünler tesisata bağlandıktan ve kalıcı enerji temin edildikten sonra verilmektedir.  Ürünün tesisata nasıl bağlanacağı ürün ile verilen montaj ve işletmeye alma kılavuzunda tarif edilmiştir. Ürünlerin tarif edildiği şekilde montajı yapılması durumunda devreye alma işlemi sırasında sorun yaşanmamaktadır. Bilinmelidir ki yetkili teknik servislerimiz montajı doğru yapılmayan ürünlerin devreye alma işlemini yapmama yetkisine sahiptirler. Yapılan yanlış montaj ve tespit edilen eksiklikler sonrasında servisimizin 2.kez çağırılması ücrete tabi olacaktır. Unutmayınız ki bu durum size ve binanıza da zaman kaybı yaşatacaktır. Yetkisiz kişilerce devreye alınan ürünlerimizin garanti kapsamı dışına çıkacağını önemle hatırlatırız.

Ürünlerin devreye alma işleminin başlaması için aşağıda bulunan ön kayıt formunun eksiksiz doldurulması gerekmektedir.  Form doldurulduktan sonra vermiş olduğunuz e-posta adresine sistem tarafından ürünlerimize ait montaj ve kullanım kılavuzları otomatik olarak gönderilecek ve yetkili servisimiz devreye alma işlemi için montajı yapılan ürünün bulunduğu adrese 3 ile 5 iş günü içerisinde ulaşarak montajı yapılan ürüne enerji vererek devreye alma (ilk çalıştırma) işlemini tamamlayacak, garanti belgesini doldurup imzalayarak ürünü çalışır vaziyette yetkili kişiye teslim edecektir.

ÖNEMLİ NOT: Proje kapsamında değerlendirilen ürünlerin montajlarında teknik yardım (süpervizörlük) talep edilmesi halinde ücretsiz olarak 1 kereliğine ziyaret ile ürünlerin teknik kıstaslara uygun bağlanması yetkili servislerimizce sağlanabilmektedir.

Ürünü satın aldığınız yer ile görüşerek öğrenebilirsiniz.
Ürünü satın aldığınız yer ile görüşerek öğrenebilirsiniz.
Müşteri Bilgileri:
Devreye Alım Hizmetini teslim alacak birinci yetkili kişi bilgileri
Devreye Alım Hizmetini teslim alacak ikinci yetkili kişi bilgileri
Devreye Alım Hizmetini teslim alacak üçüncü yetkili kişi bilgileri

Not: Devreye alım hizmeti, formda iletişim bilgileri verilen kişiye teslim edilecektir. İlgili kişinin yerinde bulunmaması durumunda hizmet tamamlanmamış sayılacaktır. Devreye alım hizmetinin tesliminde sadece 1 kişi yetkili ise devreye alım hizmetini teslim alacak birinci, ikinci ve üçüncü kişi iletişim bilgileri bölümlerine aynı bilgileri girilebilirsiniz.