Hakkımızda

46 yılı aşan üretim, AR-GE, satış ve satış sonrası hizmet tecrübemiz ile pompa ve hidrofor sistemleri üretiyor, gelişmiş pompa özelliklerini, yenilikçi teknoloji ile birleştirerek, kaliteli, güvenilir, enerji tasarrufu yüksek, çevreye duyarlı ve düşük işletme maliyetli ürünlerimizi sektöre ve son kullanıcılara sunuyoruz.

ÇALIŞANA YATIRIM

Çalışanlarımızın bilgi ve uzmanlığı en önemli varlıklarımızdandır. Bu bilinçle çalışanlarımıza yatırım yapıyor, bilgi birikimlerini düzenli eğitimlerle zenginleştiriyoruz.

GENİŞ ÜRÜN GAMI

Ürün programımızda; Avrupa Birliği çevreye duyarlı tasarım “ecodesign - ErP 2009/125/EC” direktifine uygun ıslak, kuru rotorlu sirkülasyon pompaları, yatay tek kademeli uçtan emişli santrifüj pompalar, dikey çok kademeli santrifüj pompalar, çift emişli ayrılabilir gövdeli santrifüj pompalar, atık su drenaj pompaları, otomatik atık su toplama ve tahliye üniteleri, konut ve ticari binalar için hidrofor sistemleri, mobil yangın söndürme ve su baskını boşaltma pompaları, UL listeli & FM onaylı, TS EN12845, NFPA 20 standartlarına uygun yangın pompa sistemleri bulunmaktadır.

GÜÇLÜ ELEKTRONIK ALT YAPI

Tüm pompa ve hidrofor sistemlerimize ait koruma ve kontrol panolarının üretimini kendi bünyemizde yapıyor, sahip olduğumuz know-how ile son teknolojiye sahip, uygun fiyatlı çözümler üretiyoruz.

YAYGIN DAĞITIM KANALI

Türkiye geneline yaygın bayi teşkilatımız, müşterilerimizin ihtiyacına en uygun çözümleri sunmak için çalışmaktadır.

BÜYÜYEN İHRACAT

3 kıtada 30’dan fazla ülkedeki partnerlerimiz ile gelişmiş pompa çözümlerimiz prestijli projelerde tercih ediliyor ve güvenle kullanılıyor.

GÜVEN VEREN SATIŞ SONRASI HİZMET ANLAYIŞI

Türkiye geneline yaygın 110’u aşkın yetkili teknik servisimiz, memnuniyet odaklı satış sonrası hizmet politikamız doğrultusunda ihtiyaç duyulan devreye alma, bakım ve yedek parça hizmetlerini vermektedir. Konusunda uzman servis teşkilatımız ile hızlı, kaliteli ve güven veren hizmet anlayışımız ile daima müşterilerimizin yanındayız.


Hakkımızda-galeri
Hakkımızda-galeri
Hakkımızda-galeri
Hakkımızda-galeri
Hakkımızda-galeri
Hakkımızda-galeri
Hakkımızda-galeri
Hakkımızda-galeri
Hakkımızda-galeri