Hakkımızda

ETNA (ALP POMPA A.Ş.); Dudullu Organize Sanayi Bölgesi’nde 8.500 m2 ’si kapalı, toplam 11.500 m2 alanda, 40 yılı aşkın üretim tecrübesi, yüksek çeşitliliğe sahip ürün gamı ve uzman satış kadrosu ile “Su Teknolojileri Sektörüne” hizmet vermektedir.

Firmamız ETNA markası altında; kuru rotorlu sirkülasyon pompaları, yatay tek kademeli uçtan emişli pompalar, dikey çok kademeli santrifüj pompalar, çift emişli ayrılabilir gövdeli santrifüj pompalar, atık su drenaj pompaları, otomatik atık su tahliye üniteleri, konut ve ticari binalar için hidrofor sistemleri, mobil yangın söndürme ve su baskını boşaltma pompaları,  UL listeli & FM onaylı, TS EN 12845, NFPA 20 normlarına uygun yangın pompa sistemleri üretimi gerçekleştirmektedir.

ETNA (ALP POMPA A.Ş.), İtalya’nın önde gelen pompa üreticilerinden PENTAX PUMPS Srl. firmasının Türkiye mümessilidir. PENTAX ürün gamı; drenaj pompaları, yatay-dikey çok kademeli santrifüj pompalar, uçtan emişli norm pompalar, dalgıç pompa ve motorlar, frekans kontrollü hidrofor sistemleri vb. ürünlerden oluşan geniş bir çeşitliliğe sahiptir.

ETNA; Türkiye geneline yaygın 100 adet yetkili servis altyapısı ve müşteri memnuniyeti odaklı satış sonrası hizmet politikası ile “bina tekniğine” yönelik komple çözümler sunmakta olup, pompa teknolojileri alanında güçlü bir çözüm ortağı olmayı kendine misyon edinmiştir.


Hakkımızda-galeri
Hakkımızda-galeri
Hakkımızda-galeri
Hakkımızda-galeri
Hakkımızda-galeri
Hakkımızda-galeri