AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 2000 KİŞİLİK YURT KOMPLEKSİ

Ülkemize pek çok branşta yetişmiş insan gücü sağlayan Akdeniz Üniversitesi 2. 000 kişilik yurt kompleksi projesinde üstün ETNA hizmet ve kalitesi tercih edildi.

Antalya Akdeniz Üniversitesi bünyesinde 49.000 m2 alan üzerinde inşaa edilen 2.000 kişilik yurt kompleksi; 4 adet yurt blokları, 1 sosyal tesis ve 1 yurt giriş kontrol bölümlerinden oluşmaktadır.

Akdeniz Üniversitesi 2000 kişilik yurt kompleksi projesi kapsamında; HF_EILR ve ecocirc XL serisi ıslak, kuru rotorlu frekans kontrollü sirkülasyon pompaları, EFP D_DP serisi atık su drenaj pompaları, PFK KO serisi frekans kontrollü hidrofor sistemleri ve NFPA20 normuna uygun yangın pompası tesis edilmiştir.

Projede kapsamında tesis edilen HF_EILR serisi frekans kontrollü kuru rotorlu sirkülasyon pompaları; günün farklı saatlerinde ısıtma sistemi tarafından talep edilen değişken debi ve basınç taleplerini anında karşılamakta, yeni nesil HYDROKON frekans kontrol sürücüsü ve IE3 motoru ile sessiz çalışma, uzun mekanik ömür ve düşük işletim gideri(elektrik sarfiyatı) ile kullanıcılara kesintisiz bir konfor sunmaktadır.