AVENUE İSTANBUL

İstanbul Beykent’de inşa edilen AVENUE KONUTLARI; önü kapanmayan deniz manzarası, sahil ve E5 yollarının kesişim noktasındaki merkezi konumu, proje konseptinde yer alan alışveriş caddesi, cafe, restaurant, çocuk oyun sahası, spor ve ticaret ünitelerinin yer aldığı sosyal imkanları ile ön plana çıkmaktadır. Akıllı bina konsepti ile hayata geçirilen Avenue-istanbul projesinde, 5(beş) yıl işletme garantisi sunan yüksek enerji verimliliği ve kaliteye sahip ETNA ürünleri tercih edildi.

ETNA PLUS konseptinde; proje kapsamında yer alan ürünlerin tamamı 5(Beş) yıl süresince malzeme ve elektriksel hata ve arızalara karşı garanti altına alınmaktadır. Söz konusu garanti; kullanıcı kaynaklı olmayan, ürünün kullanılması sonucu ortaya çıkabilecek tüm mekanik aşınma ve elektriksel arızaları da kapsamaktadır. Ayrıca ETNA PLUS kapsamındaki projelerde 5(beş) yıllık garanti süresi içerisinde her yıl 2(iki) şer kez olmak üzere ücretsiz servis bakım hizmeti verilmektedir. Böylelikle ETNA PLUS garantisi altındaki kullanıcı ve işletmeler; pompa çözümlerini uzun yıllar garantiye almakta, servis, bakım hizmetleri için bir ilave giderle karşılaşmamakta, ayrıca yüksek enerji verimliliğine sahip ETNA çözümleri ile elektrik giderlerini minimize etmektedir.

Projede kapsamında tesis edilen HF KO-ST serisi komple paslanmaz çelik frekans kontrollü hidrofor sistemleri; talep edilen değişken miktarda suyun, sabit basınçta teminini garanti ederek kullanıcılara kesintisiz bir konfor sunmaktadır. Yeni nesil HYDROKON sürücülü ve IE3 motorlu HF KO-ST serisi hidrofor sistemlerinin kullanımı ile klasik hidrofor sistemlerine oranla işletim giderleri(elektrik faturası) minimize edilmektedir.