BİVA TOWER

İzmir Bayraklı’da inşa edilen, 151 metrelik yapısı ile Avrupa’nın en yüksek yapısal çelik binası olan Biva Tower, 5 yıl boyunca yedek parça, periyodik bakım ve servis hizmeti için ilave hiçbir bedel ödenmeyen ETNA PLUS satış konseptini tercih etti.

Modern mimarisi ve sosyal donatıları ile öne çıkan projede tercih edilen ETNA PLUS satış konseptinde, proje kapsamında yer alan ürünlerin tamamı 5 yıl süresince mekanik ve elektriksel hata ve arızalara karşı garanti altına alınmaktadır. Söz konusu garanti, kullanıcı kaynaklı olmayan ürünün kullanılması sonucu ortaya çıkabilecek tüm mekanik aşınma ve elektriksel arızaları kapsamaktadır. Ayrıca ETNA PLUS kapsamındaki projelerde 5 yıllık garanti süresi içerisinde her yıl ikişer kez olmak üzere ücretsiz servis bakım hizmeti verilmektedir. Böylelikle ETNA PLUS garantisi altındaki bina ve işletmeler, pompa sistemlerini uzun yıllar garantiye almakta olup servis bakım hizmetleri için ilave bir giderle karşılaşmamakta ayrıca yüksek enerji verimliliğine sahip ETNA çözümleri ile işletme giderlerini minimize etmektedirler.

Enerji ve çevre dostu tasarımıyla Gold Yeşil Bina sertifikasına sahip Biva Tower projesi kapsamında; ETNA marka EILR-HF serisi kuru rotorlu frekans kontrollü sirkülasyon pompaları, ecocirc XL serisi ıslak rotorlu frekans kontrollü sirkülasyon pompaları, HF KO-ST serisi komple paslanmaz çelik frekans kontrollü hidrofor sistemleri ve NFPA 20 normuna uygun yangın pompaları kullanılmıştır.

ETNA HF KO-ST serisi komple paslanmaz çelik frekans kontrollü hidrofor sistemleri; talep edilen değişken debi ve basınca sahip suyu anında karşılanmakta olup, yeni nesil Hydrokon sürücü ve IE3 motor ile klasik hidrofor sistemlerine oranla işletim giderlerini minimize etmekte, sessiz çalışma, uzun mekanik ömür ile kesintisiz bir konfor sağlamaktadır.