GÜNEŞBAHÇE EVLERİ

4 blokta 314 daireden oluşan, İstanbul'un yükselen değeri Basın Ekspres Yolu'nun yanı başında hayata geçirilen GÜNEŞBAHÇE EVLERİ projesinde, yüksek enerji verimliliği ve kaliteye sahip ETNA ürünleri tercih edilmiştir.

Ulaşım akslarının ortasındaki merkezi konumu ve okul, hastane, AVM, otel, iş merkezi, kongre salonu, tiyatro, sinema  vb. sosyal imkanlara yakınlığı ile ön plana çıkan proje kapsamında; EILR serisi frekans kontrollü, kuru rotorlu sirkülasyon pompası, PFK KO serisi frekans kontrollü hidrofor sistemleri, EFP serisi parçalayıcı bıçaklı atık su drenaj pompaları, FOSDEP otomatik atıksu toplama ve transfer üniteleri ve NFPA 20 standardına uygun yangın pompası tesis edilmiştir.

Yeniliklere öncülük eden ETNA; gelişmiş pompa özelliklerini ileri teknoloji ile buluşturarak kaliteli, güvenilir, enerji verimliliği yüksek, çevreye duyarlı ve düşük işletme maliyetli ürünlerini sektörün ve son kullanıcıların hizmetine sunmaktadır. Çevreye duyarlı, enerji verimliliği yüksek ürünler üretme vizyonu ile ilerleyen ETNA, Türkiye’de ve dünyanın pek çok ülkesinde güvenle tercih ediliyor ve kullanılıyor.