MARINA 24

30.000 m2 arsa alanı üzerine kurulu, 367 adet konuttan oluşan, İstanbul Mimaroba’da inşa edilen Marina 24 konutları 5 yıl boyunca yedek parça, periyodik bakım ve servis hizmeti için ilave hiçbir bedel ödenmeyen ETNA PLUS satış konseptini tercih etti.

Yüksek enerji verimliliği ve kaliteye sahip ETNA ürünlerinin tercih edildiği MARİNA24 projesi kapsamında; ECP ve EILR serisi frekans kontrollü sirkülasyon pompaları, PFK KO serisi frekans kontrollü hidrofor sistemi, EFP DV serisi atık su drenaj pompaları ve NFPA20 standardına uygun yangın pompası tesis edilmiştir. Proje; şehrin yoğun günlük hayat akışının kenarında, denize sıfır konumu, proje konseptinde yer alan amfi tiyatro, iskele ve marina, kaykay pisti, bisiklet & koşu parkuru, sağlıklı yaşam kompleksi ve seçkin restoranları ile ön plana çıkmaktadır.

ETNA PLUS konseptinde; proje kapsamında yer alan ürünlerin tamamı 5(Beş) yıl süresince malzemesel ve elektriksel hata ve arızalara karşı garanti altına alınmaktadır. Söz konusu garanti; kullanıcı kaynaklı olmayan, ürünün kullanılması sonucu ortaya çıkabilecek tüm mekanik aşınma ve elektriksel arızaları da kapsamaktadır. Ayrıca ETNA PLUS kapsamındaki projelerde 5(beş) yıllık garanti süresi içerisinde her yıl 2(iki) şer kez olmak üzere ücretsiz servis bakım hizmeti verilmektedir. Böylelikle ETNA PLUS garantisi altındaki kullanıcı ve işletmeler; pompa çözümlerini uzun yıllar garantiye almakta, servis, bakım hizmetleri için bir ilave giderle karşılaşmamakta, ayrıca yüksek enerji verimliliğine sahip ETNA çözümleri ile elektrik giderlerini minimize etmektedir.