MEV KOLEJİ BORNOVA EĞİTİM KAMPÜSÜ

İzmir Bornova’da toplam 39.500 m² kapalı alana sahip MEV Koleji Bornova Eğitim Kampüsü projesinde yüksek enerji verimliliği ve kaliteye sahip ETNA ürünleri tercih edilmiştir. Milli Eğitim Vakfının yaklaşık 120 milyon TL’yi aşan bir yatırımla inşa etmeye başladığı bu yeni nesil eğitim kampüsünde anaokulu, ilkokul, ortaokul, anadolu ve fen lisesi kademelerinde toplam 1.868 öğrenciye eğitim verilecektir.

Proje kapsamında çift pompalı frekans kontrollü hidrofor, ıslak ve kuru rotorlu frekans konvertörlü sirkülasyon pompaları, NFPA 20 standardına uygun yangın pompası,  EFP-30T atıksu pompaları ve EFP serisi parçalayıcı bıçaklı atıksu pompası içeren kızaklı atıksu tahliye sistemleri kullanılmıştır.

Katı parçacık içeren atık suları transfer eden yüksek performansa sahip EFP 30 serisi pompalar opsiyonel kızak sistemi ve atık su tahliye tanklı uygulamalar ile ön plana çıkmaktadır. EFP 30 serisi fosseptik ve drenaj pompaları kızak sistemi ile birlikte kullanılması durumunda servis ve bakım kolaylığı sağlamaktadır. Pompaya herhangi bir müdahale gerekmesi durumunda, pompanın basma hattı tesisatının sökülmesine, kuyu dışına alınmasına gerek kalmamaktadır.