REFORM LİFE

İstanbul Avcılar’da inşa edilen, 2 bloktan toplam 124 daire ve 15 ticari alana sahip REFORM LIFE projesinde yüksek enerji verimliliği ve kaliteye sahip ETNA ürünleri tercih edilmiştir.

Modern mimari tasarımı, konum ve ayrıcalıkları ile dikkat çeken proje kapsamında; EILR serisi frekans kontrollü, kuru rotorlu sirkülasyon pompaları, HF KO serisi frekans kontrollü hidrofor sistemleri, EFP serisi atık su drenaj pompaları ve NFPA20 standardına uygun yangın pompası tesis edilmiştir.

Konut, apartman, okul, hastane, yurt, otel vb. ticari binalarda gereksinim duyulan basınçlı su ihtiyacını karşılamaya yönelik olarak tasarlanıp üretilmiş hidrofor sistemleridir. HF KO serisi hidroforlarda, elektrik motoru üzerine monte edilebilen frekans kontrol cihazı olan HYDROKON ile frekans kontrolü sağlanmaktadır.

Projede kullanılan HF KO serisi frekans kontrollü hidrofor sistemleri ile talep edilen değişken miktarda suyun istenilen sabit basınçta sağlanması garanti edilmiş olup, böylelikle kullanıcılara kesintisiz bir konfor sunulmaktadır. Yeni nesil IE3 motorlu frekans kontrollü HF KO serisi hidrofor sistemlerinin kullanımı ile klasik hidrofor sistemlerine oranla işletim giderleri minimize edilmektedir.