TRENDİST ATAPARK EVLERİ

İstanbul Ataşehir’ de inşaa edilen ve “Tüm zamanların projesi” olarak lanse edilen Trendist – Atapark evlerinde ETNA ürünleri kullanıldı. Proje kapsamında 5 adet T2 KI serisi komple paslanmaz çelik frekans kontrollü hidrofor sistemleri, 40 adet EILR FK serisi frekans kontrollü in-line kuru rotorlu sirkülasyon pompaları, 17 adet DMT serisi atık su drenaj pompası kullanılmıştır.

ETNA T2-KI serisi frekans kontrollü hidrofor sistemlerinde kullanılan pompaların; pompa giriş-çıkış gövdeleri, fan ve difüzörler AISI304 kalite paslanmaz çelik malzemeden olup, sızdırmazlık ise mekanik keçe (karbon-seramik) ile sağlanmaktadır. ETNA T2-KI serisi hidrofor sistemlerinde; taşıyıcı kaide üzerinde komple paslanmaz çelik kollektör gurupları, eş yaşlandırma özellikli frekans kontrollü panolar standart olarak sunulmaktadır.

Projede kullanılan ETNA T2-KI serisi frekans kontrollü, komple paslanmaz çelik hidrofor sistemleri ile talep edilen miktarda suyun istenilen basınçta sağlanması garanti edilmiş olup, böylelikle kullanıcılara kesintisiz bir konfor sunulmuştur. Yeni nesil IE2 motorlu frekans kontrollü ETNA T2-KI serisi hidrofor sistemlerinin kullanımı ile klasik hidrofor sistemlerine oranla işletim giderleri minimize edilmiştir.