slider
slider

Günümüzde modern binalarda, konforda süreklilik arayışı ve minimum enerji sarfiyatı en temel yaklaşımı oluşturmaktadır. Enerji verimliliği yüksek, çevre dostu ürünler üretmeyi misyon edinen ETNA; 35 yılı aşkın AR-GE, üretim ve uygulama deneyimi ile bina tekniğine yönelik komple çözümler sunmaktadır.

Sirkülasyon sistemlerinde enerji verimliliği ön planda

ETNA, bu segmentte ErP direktifine (Çevreye duyarlı tasarım) uygun ecocirc BASIC & ecocirc PREMIUM, ecocirc XL & ecocirc XLplus serisi ıslak rotorlu, EILR FK serisi IE2 (tercihen IE3) motorlu kuru rotorlu sirkülasyon pompaları sunmakta ve böylelikle enerji verimliliğini maksimum seviyede sağlamaktadır.

Atıksu & Drenaj sistemlerinde çeşitlilik ve yüksek kalite

ETNA, sahip olduğu geniş çeşitlilikteki drenaj pompaları (DM, DV, DC, DTRT vb.) serileri ile yağmur suyu tahliyesinden foseptik atık suyu tahliyesine kadar geniş bir yelpazede çözüm sunmaktadır.

Frekans kontrollü hidrofor sistemleri ile standart yüksek konfor

Konut, ticari ünite vb. tüketim noktalarındaki temel beklentilerden birisi, su kaynağında kesinti olmaması ve sabit basınçta suyun temin edilmesidir. ETNA, sunmuş olduğu uzun ömürlü komple paslanmaz çelik frekans kontrollü hidrofor sistemleri ile yüksek konfor beklentisini karşılamakta, sabit basınçta sürekli su teminini sağlamakta ve işletim giderlerini minimize etmektedir.

Yangın pompasında profesyonel çözümler

Yangın mevzuatımız gereği tüm binalarda aynı zamanda bir Avrupa normu da olan TS EN 12845+A2 normuna uygun yangın pompaları kullanılması gerekmektedir. ETNA; yasal zorunluluk olan söz konu TS EN 12845+A2'nin kullanımının yaygınlaşmasına dair farkındalık oluşturmayı misyon edinmiş ve bu doğrultuda sektör paydaşlarını yönlendirmektedir. Ayrıca TS EN 12845+A2'nin uluslararası muadili olan NFPA 20 normuna uygun yangın pompası üretimimiz de mevcuttur. 

REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI